• 29.06.2022
        • • Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniów/słuchaczy, którzy przystąpili do egzaminu ósmoklasisty będą wydawane uczniom/słuchaczom 8 lipca 2022 r. (zgodnie z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2021 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego w 2022 roku).
          • Na podstawie art. 44 zza ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (Dz.U. z 2021 r. poz. 1915) dyrektor szkoły przekazuje zaświadczenie uczniowi/słuchaczowi, który ukończył szkołę podstawową, a w przypadku szkoły artystycznej, uczniowi realizującemu kształcenie ogólne z zakresu szkoły podstawowej, który uzyskał promocję do następnej klasy.
          • Zaświadczenie wydawane będzie uczniowi/słuchaczowi za potwierdzeniem odbioru.
          Uczniowie będą mogli sprawdzić swoje wyniki od 1 lipca po zalogowaniu się do systemu z wykorzystaniem otrzymanych loginów i haseł.

• 27.02.2022
        • Społeczność Szkoły Podstawowej w Czerniejewie włącza się w pomoc dla Uchodźców z Ukrainy. Produkty można dostarczać do szkoły od dnia 28 lutego w godz. 8.00-14.00.

Zbieramy: - żywność o długim terminie ważności (makaron, ryż, dżemy, herbata...), - śpiwory, koce, kołdry, pościele, ręczniki, - środki czystości i higieny osobistej (pasta do zębów, szczoteczki, szampony...)

Na bieżąco będziemy informować o potrzebach.

• Aktywne półkolonie

• 11.01.2022
        • Stowarzyszenie Oświatowe Onuphrius działające przy Szkole Podstawowej w Czerniejewie organizuje w dniach 24.01. – 28.01.2022 r. półkolonie dla uczniów naszej szkoły, w godzinach od 8.00 do 13.00.

Program: poniedziałek - zajęcia ruchowe na terenie hali widowiskowo-sportowej, we wtorek wyjazd do kina Helios w Gnieźnie, środa  - zajęcia plastyczne w auli, czwartek - wyjazd do Słupcy (plac zabaw "Fantazja", piątek - zabawy ruchowe połączone z balikiem na terenie hali widowiskowo-sportowej.

Ilość miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo mają dzieci w wieku do 10 lat.

Koszt uczestnictwa wynosi 80 zł. Termin zgłoszeń do 19.01.2022 r.

Wszystkich informacji dotyczących półkolonii, oraz dokumenty zgłoszeniowe u Pani Renaty Krygier, tel. 603330946.

• Nauka zdalna

• 15.12.2021

Szanowni Państwo!

W okresie od 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W przypadku uczniów, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności nie mogą realizować zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w domu, oraz w przypadku rodziców uczniów klas I-III szkoły podstawowej, którzy nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom w tym okresie mogą wnioskować do dyrektora szkoły o opiekę w szkole i umożliwienie nauki zdalnej.W związku z powyższym wnioski należy składać do sekretariatu szkoły do dnia 17.12.2021 r. oraz poinformować telefonicznie (tel. sekretariat 614291340) do godz. 10.00 17.12.2021 r.

Dyrektor Szkoły Henryk Czarnecki

• Wtorek23. 04.
      • Kotlet szarpany, ziemniaki z masłem, surówka z pora, woda mineralna z cytryną;
        (gluten, jajka, nabiał;)

Wtorek 23.04.2024