• Ogłoszenie

• Zgłoszenie dziecka do klasy I zamieszkałego w obwodzie Szkoły Podstawowej na terenie Gminy Czerniejewo odbywać się będzie w terminie od 1 do 14 lutego 2024 r.

Rekrutacja do klas I Szkół Podstawowych na wolne miejsca dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkół i odbywać się będzie od 26 lutego do 12 marca 2024 r.

Na rok szkolny 2024/2025 zgłoszenie/ rekrutacja będą prowadzone  z wykorzystaniem systemu informatycznego ( aplikacja na stronie www.czerniejewo.pl zakładka rekrutacja ) oraz w wersji  papierowej ( formularze zgłoszenia/ wniosków znajdują się w siedzibie szkół ).

Wybór formy zgłoszenia / rekrutacji należy do rodzica / opiekuna prawnego dziecka.
            Zastępca Burmistrza
            Miasta i Gminy Czerniejewo