• Uwaga!

• 31.03.2021
        • W dniu 02.04.2021 r. szkoła będzie nieczynna.

Wiosenna przerwa świąteczna 1 - 6 kwietnia 2021 r.

• Wracamy czasowo do nauki zdalnej w szkołach

• 19.03.2021
        •

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie – to najważniejsza zmiana w funkcjonowaniu szkół i placówek wprowadzona z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej. Również uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: sportowych, mistrzostwa sportowego, szkół z oddziałami sportowymi i oddziałami mistrzostwa sportowego będą realizowali wszystkie zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W pozostałych przypadkach zostają utrzymane dotychczasowe zasady.

Nowe zmiany obowiązujące od 22 marca do 11 kwietnia

• Konkurs ekologiczny

• 19.03.2021
        • Zachęcamy uczniów klas 6-8 (zespoły trzyosobowe) do udziału w konkursie  pn. "Nasz pomysł na ochronę środowiska" VI edycja – Dbam o środowisko organizowanym przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Czas trwania etapu szkolnego do 7 kwietnia 2021 r. Uczniowie (zespoły trzyosobowe) zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o zgłaszanie się do wychowawców. Z jednej szkoły w konkursie może uczestniczyć wyłącznie jeden zespół. W przypadku większej liczby projektów komisja szkolna wyłoni jeden projekt. Poniżej link z informacjami o konkursie:  https://www.umww.pl/konkurs-nasz-pomysl-na-ochrone-srodowiska-vi-edycja

• Przemieszczanie się osób do lat 16

• 23.10.2020
        • W godzinach 8:00-16:00 w dniach nauki szkolnej istnieje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.

• Zdalne nauczanie!

• 23.10.2020
        • Zgodnie z decyzją rządu od 26.10.2020 r. uczniowie klas 4-8 rozpoczynają zdalną naukę. Uczniowie logują się do office 365, gdzie nauczyciele poprzez Outlooka i Teams wysyłać będą zadania i prowadzić lekcje online zgodnie z planem danej klasy. Termin lekcji online będzie zapisany w kalendarzu, który jest w programie Teams. Proszę śledzić na bieżąco informacje poprzez e-dziennik, stronę internetową szkoły i szkolnego facebooka.

• UWAGA!

• 23.10.2020
        • W związku z wprowadzeniem zdalnego trybu nauczania w klasach 4-8 zmianie ulega rozkład jazdy szkolnego autobusu.

• 21.10.2020
        • W związku z sytuacją epidemiczną dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czerniejewie odwołuje w dniu 28 października konsultacje w trybie stacjonarnym. W sprawach pilnych prosimy o wcześniejsze ustalenie zdalnej formy kontaktu z nauczycielem poprzez e-dziennik.

• 21.10.2020
        • Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czerniejewie zwraca się z prośbą do Rodziców o regularne sprawdzanie informacji zamieszczanych na stronie szkoły, fb szkoły oraz w e-dzienniku.

• Uwaga! Dodatkowy autobus w kierunku Pawłowo-Goranin

• 25.09.2020
        • W związku z wytycznymi dotyczącymi przewozu pasażerów w transporcie publicznym informujemy o dodatkowym autobusie na trasie Pawłowo-Groranin. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przestrzeganie przydziału dzieci do poszczególnych autobusów.

• 12.09.2020
        • Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Czerniejewie zaprasza Rodziców/Opiekunów Prawnych na zebrania z wychowawawcami, które odbędą się w dniach 16 i 17 września 2020 r. według harmonogramu zamieszczonego ponizej.

Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk oraz zasłanianiu ust i nosa. Dziękujemy!

• UWAGA!!!

• 04.09.2020
        • Dyrekcja szkoły informuje o wprowadzeniu od dnia 7 września następujących zasad:

- ogranicza się wejście osób trzecich do budynku szkoły w tym do łącznika;

- rodzice/opiekunowie doprowadzają dzieci do drzwi wejściowych łącznika od strony parkingu. Zasada dotyczy także odbioru dziecka po zakończonych lekcjach.

Przypominamy, że klasy 1-3 rozpoczynają zajęcia o godzinie 8.10

• 01.09.2020
        • Zachęcamy rodziców do zapoznania się z procedurą funkcjonowania naszej szkoły w czasie stanu epidemii oraz ze wskazówkami dla rodzica i ucznia zamieszczonymi na stronie. Prosimy o stosowanie się do zaleceń zawartych w procedurze. Jednocześnie przypominamy, że na terenie szkoły obowiązkowa jest dezynfekcja rąk oraz zasłanianie ust i nosa w częściach wspólnych budynku (hol, korytarze).

• Czwartek02. 05.
      • DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ