• Powiatowy Konkurs Politechniczny

• 13.01.2020
        • Zachęcamy do udziału w konkursie politechnicznym „Ciekawy Projekt”. Zadaniem uczniów jest zaprojektowanie oraz wykonanie: a) w kategorii elektryczno - elektronicznej: dowolnego działającego modelu urządzenia elektrycznego lub prostego układu elektronicznego. b) w kategorii mechanicznej: modelu maszyny prostej, mechanizmu funkcjonalnego lub układu do badania zjawisk mechanicznych c) w kategorii modelarskiej: dowolnego modelu statku powietrznego, okrętu lub pojazdu wojskowego d) w kategorii odnawialnych źródeł energii: dowolnego działającego modelu urządzenia e) w kategorii mechatroniczno – automatycznej: prostego układu sterującego lub robota. Szczegółowej informacji udziela p. wicedyrektor Katarzyna Łachowska.

• Szkolny konkurs plastyczno-techniczny na zakładkę do książki

• 13.01.2020
        • Zachęcamy do udziału w konkursie plastyczno-technicznym Ciekawa zakładka do książki.Konkurs jest przeznaczony dla uczniów kl. IV-VIII . Zadaniem uczestników jest wykonanie dwustronnej zakładki do książki. Praca może być wykonana dowolną techniką (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane itp.) Mogą być użyte dowolne płaskie materiały niebrudzące i nieniszczące książki. Kształt pracy dowolny. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną indywidualnie wykonaną pracę. Do pracy należy dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą.Pracę należy dostarczyć do p. wicedyrektor do 6 marca. Szczegółowej informacji udziela p. wicedyrektor Katarzyna Łachowska.

• Półkolonie w Czerniejewie

• 17.12.2019
        • Półkolonie w Szkole Podstawowej w Czerniejewie

Stowarzyszenie Oświatowe Onuphrius  działające przy Szkole Podstawowej w Czerniejewie organizuje  w pierwszym tygodniu ferii zimowych pólkolonie dla uczniów naszej szkoły.

Zapisy prowadzi Pani Renata Krygier. Wpłata w wysokości 50 zł.

Program Półkolonii:

• RODO

• 09.12.2019
        • „Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuje Pana/Panią, że:

Administratorem przetwarzanych Pana/ Pani danych osobowych jest dyrektor Szkoły Podstawowej im. Onufrego Kopczyńskiego w Czerniejewie Henryk Czarnecki, 62-250 Czerniejewo, ul. Szkolna 3.

Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych mogą Państwo znaleźć na stronie: https://spczerniejewo.edupage.org/contact/

• Czwartek02. 05.
      • DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ